Používáním webu megaronreality.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

2 byty v OV, jeden dokončený a druhý rozestavěný, obytný suterén, zahrada u domu, CP 209,77 m²

Bez obrázku
2 byty v OV, jeden dokončený a druhý rozestavěný, centrum Břeclavi.
Lokalita: Břeclav - Bří. Mrštíků
Okres: Břeclav
Celková výměra: 210 m2
Evidenční číslo: 6855MR
Kontaktujte makléře: +420 724 174 124
6 500 000 Kč
+ provize

Popis nemovitosti + VLOŽIT DO MÉHO VÝBĚRUVYTISKNOUT

Exkluzivně nabízíme k prodeji 2 bytové jednotky, které byly v katastru nemovitosti vymezené jako samostatné byty. Oba byty jsou součástí rodinného domu (nyní bytového domu), ve kterém jsou celkem 3 byty. Dům se nachází v klidné a velmi žádané lokalitě v centru města, na ul. Bří. Mrštíků. Celková plocha obou bytů s příslušenstvím je 209,77 m2.

První byt o velikosti 3+1 s terasou a celkové podlahové ploše s příslušenstvím o výměře 130,27 m2 je situován ve 2. NP. Byt je dokončený k okamžitému bydlení. Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem. Příslušenstvím bytu jsou i 3 suterénní místnosti se sociálním zázemím, které by mohly být využity jako obytné.

Druhý byt o velikosti 2+kk a celkové podlahové ploše s příslušenstvím o výměře 79,5 m2 je situován ve 3. NP. Byt je rozestavěný k dokončení. Podle představ budoucího vlastníka může být dispozice bytu změněna.

Byty se neprodávají jednotlivě, ale pouze oba jednomu zájemci. Kolem domu je zahrada, která je v podílovém spoluvlastnictví vlastníků bytů.

Byty jsou vhodné jak k oddělenému bydlení pro početnější rodinu, tak i k vlastnímu bydlení s možností  pronájmu jednoho z bytů, nebo k bydlení a podnikání, nebo jako investiční příležitost.

PENB nebyl předložen, zákonná povinnost prodávajícího bude splněna k podpisu kupní smlouvy, dle zákona tedy musíme uvést třídu energetické náročnosti G.

Fotografie nemovitosti