Používáním webu megaronreality.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Komerční prostory - zdravotnictví, kanceláře, obchod, služby; výměra 113,5 m², k pronájmu

Bez obrázku
Po slevěKomerční prostory - zdravotnictví, kanceláře, obchod, služby; Břeclav - centrum, k pronájmu. Možnost pronajmout i polovinu.
Lokalita: Břeclav - centrum
Okres: Břeclav
Celková výměra: 113 m2
Evidenční číslo: 4172MR
Kontaktujte makléře: +420 724 174 124
18 000 Kč
/ za měsíc + cca. 3.000,-Kč energie

Popis nemovitosti + VLOŽIT DO MÉHO VÝBĚRUVYTISKNOUT

Exkluzivně nabízíme k pronájmu komerční prostory, které jsou zkolaudovány jako zdravotnické zařízení, o celkové výměře 113,5 m2, které se nacházejí v centru Břeclavi, v blízkosti vlakového a autobusového nádraží. Tyto prostory byly vybudovány v r. 2011 a byly využívány pro výkon estetické medicíny. Jedná se o 4x ordinace, 1x recepce, 1x čekárna, 1x kuchyňka, 3x sociální zázemí (WC), 1x sprcha, chodba. Prostory jsou vhodné jak pro zdravotnické a příbuzné obory, tak i jako kanceláře nebo k provozování obchodu a služeb (kadeřnictví, masáže, kosmetika, nehtové studio apod.). Pronajímají se bez vybavení a je možné pronajmout i každou polovinu prostor zvlášť. Měsíční nájemné za celek je 18.000,-Kč + energie cca. 3.000,-Kč. Za každou polovinu je měsíční nájemné 10.000,-Kč. Provize RK je jedno nájemné. PENB nebyl předložen, zákonná povinnost pronajímatele bude splněna k podpisu nájemní smlouvy, dle zákona tedy musíme uvést třídu energetické náročnosti G.

Fotografie nemovitosti

Video