Používáním webu megaronreality.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Komplex k bydlení a podnikání - rodinný dům se 3 byty, vodní elektrárna, komerční pila, mlýn, hosp. objekty, pozemky 29362 m²

Bez obrázku
ProdánoKomplex k bydlení a podnikání - rodinný dům se 3 byty, vodní elektrárna, komerční pila, mlýn, hosp. objekty, pozemky.
Lokalita: Doubravice nad Svitavou
Okres: Jiný
Celková výměra: 29362 m2
Evidenční číslo: 6817MR
Kontaktujte makléře: +420 724 174 124
8 900 000 Kč
včetně provize

Popis nemovitosti + VLOŽIT DO MÉHO VÝBĚRUVYTISKNOUT

Exkluzivně nabízíme k prodeji komplex nemovitostí určených k bydlení a podnikání - rodinný dům se 3 samostatnými byty, vodní elektrárnu, komerční pilu, bývalý mlýn, hosp. objekty a pozemky o celkové výměře 29362 m2. Nemovitosti se nacházejí v městysu Doubravice nad Svitavou (okr. Blansko).

V rodinném domě se nachází v 1.NP bytová jednotka o velikosti 3+1, která je v původním stavu a bytová jednotka o velikosti 2+1, která je po částečné rekonstrukci (zbývá dokončit sociální zázemí); ve 2.NP domu je bytová jednotka o velikosti 2+1, která je po celkové rekonstrukci.

Vodní elektrárna s Kaplanovou turbínou o výkonu 65 KW je po 2. rekonstrukci, která proběhla v roce 2010. Investice byla cca. 3 miliony Kč. Voda se přivádí mlýnským náhonem z řeky Svitavy. Součástí prodeje je i 5 stavidel a pozemek pod vodním tokem ve vzdálenosti cca. 300 m od elektrárny na přítoku a cca. 200 m na odtoku.

Komerční pásová pila je stará cca. 12 let a byla rekonstruována nákladem cca. 2,5 mil. Kč.

Budova bývalého mlýnu je 3 podlažní, je celá podsklepená, současné využití – sklady, lehká výroba apod.

Součástí komplexu jsou i bývalé hospodářské objekty, které jsou určeny k rekonstrukci, nebo na stavební místo. Areál je napojený na obecní vodu, veřejnou kanalizaci a elektřinu 220/380. PENB nebyl předložen, zákonná povinnost prodávajícího bude splněna k podpisu kupní smlouvy, dle zákona tedy musíme uvést třídu energetické náročnosti G. Městys Doubravice nad Svitavou leží 7 km od Blanska a 30 km od Brna.

Fotografie nemovitosti

Video