Používáním webu megaronreality.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

O realitní kanceláři

Realitní kancelář MEGARON REALITY je perspektivní firma, která je na realitním trhu od r. 2005. Zabýváme se prodeji, nákupy a pronájmy domů, bytů, nebytových prostor a pozemků a poradenskou činností v oboru. Naším cílem je poskytnout klientům kompletní nabídku kvalitních služeb na trhu s nemovitostmi. Spolupracujeme s řadou mimoregionálních realitních kanceláří, proto jsme schopni uspokojit Vaše požadavky a přání ve všech lokalitách.


Smlouvy, dohody, podání a další písemnosti v řízeních jsou zajištěny a garantovány renomovanou advokátní kanceláří a jsou zcela zdarma. Zabýváme se finančním poradenstvím, klientům zdarma vyřídíme hypotéku, úvěr, půjčku, pojištění.

 

Zajišťujeme znalecké posudky a průkazy energetické náročnosti.

 

Po dohodě za klienty vyřídíme i jednání na katastrálním úřadě, finančním úřadě, městském úřadě nebo bytovém družstvu. Rovněž Vám vyřídíme i přihlášku a odhlášku odběru el. energie, plynu a vody.

 

Provozní doba: Po - Pá  9:00 - 16:00 hod.

po dohodě i kdykoli mimo pracovní dobu

 

Tel.:    + 420 519 321 845

Mobil: + 420 724 174 124

E-mail: megaron@megaronreality.cz

 

Stanislav Görner, majitel

IČ: 723 98 230

Co znamená slovo MEGARON?

Jedná se o pravoúhlý podlouhlý dům s jedněmi dveřmi v podélné ose a s jedinou místností. Nejstarší známé neolitické megaron pochází z Jericha, jeho rozšíření do střední Evropy vedlo přes egejskou oblast.