Používáním webu megaronreality.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Rodinný dům 3+1 a 3+1, dvůr, zahrada, hospodářské prostory, 1411 m²

Bez obrázku
Po slevěDvougenerační RD 3+1 a 3+1, dvůr, zahrada, i ke komerci, Lukov (okr. Znojmo). Cena byla snížená o 900.000,-Kč.
Lokalita: Lukov
Okres: Jiný
Celková výměra: 1411 m2
Evidenční číslo: 6775MR
Kontaktujte makléře: +420 724 174 124
2 600 000 Kč
včetně provize

Popis nemovitosti + VLOŽIT DO MÉHO VÝBĚRUVYTISKNOUT

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům, jehož součástí jsou 2 samostatné bytové jednotky, každá o velikosti 3+1. Dům se nachází v obci Lukov (okr. Znojmo). Celková plocha pozemku je 1411 m2 (z toho zastavěná plocha má 550 m2). Za domem je dvůr, kde jsou bývalé hospodářské prostory a sklep, následuje zahrada, která je přístupná i z protilehlé rovnoběžné ulice. Dům je přes vrátnici průjezdný do dvora a na zahradu. Jedna bytová jednotka je po celkové rekonstrukci, která proběhla postupně od r. 1992. Každá jednotka má vlastní měřiče dodávaných médií a vlastní vytápění plynovým kotlem. Dům je připojený na všechny IS (přípojka obecní vody u domu). Jedná se o bývalé hospodářské stavení s širokou možností využití i ke komerčním účelům. Část pozemku (zahrady) lze využít jako stavební. PENB nebyl předložen, zákonná povinnost prodávajícího bude splněna k podpisu kupní smlouvy, dle zákona tedy musíme uvést třídu energetické náročnosti G.

Městys Lukov se nachází v jihozápadní části Moravy asi 12 km od města Znojma. Státní hranici s Rakouskem tvoří ve vzdálenosti cca 2 km jižním směrem řeka Dyje. Lukov je vyhledávaným turistickým místem, je zde 5 penzionů, škola, školka, obchod.

Fotografie nemovitosti

Video