Používáním webu megaronreality.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Restaurace se salonkem a terasou, s ubytováním, vinný sklep, stavební pozemek, dvůr, zahrada, celkem 1411 m²

Bez obrázku
Po slevěRestaurace, ubytování, vinný sklep, stavební pozemek, ve Valticích - Úvalech. Cena byla snížená o 400.000,-Kč!
Lokalita: Valtice - Úvaly
Okres: Břeclav
Celková výměra: 1411 m2
Evidenční číslo: 6904MR
Kontaktujte makléře: +420 724 174 124
4 990 000 Kč
včetně provize

Popis nemovitosti + VLOŽIT DO MÉHO VÝBĚRUVYTISKNOUT

Nabízíme k prodeji bývalou restauraci ve Valticích – Úvalech s bydlením a velkým pozemkem, který je z části stavebním. Součástí budovy je restaurace, salonek, terasa s posezením, kuchyně, sociální zázemí, ubytování, prostory v přízemí k rekonstrukci vhodné k dalšímu ubytování nebo bydlení, vinný sklep, další sklepní prostory a vrátnice (průjezd do dvora). Za budovou je větší dvorní trakt, kde je zděný přístřešek pro hudebníky a zděná stodola. Následuje velká oplocená zahrada, která je přístupná i z protější komunikace. Zahradu je možné využít i k výstavbě rodinného domu. Celková plocha pozemku je 1411 m2 (z toho zastavěná plocha a nádvoří má 726 m2 a zahrada má 685 m2). Vytápění kotlem na tuhá paliva, ohřev vody elektr. bojlerem. Objekt je připojený na obecní vodu, elektřinu, odpad je svedený do jímky, k užitkovým účelů slouží studniční voda. Budovu, která je v KN vedená jako rodinný dům, je možné přestavět i na penzion. PENB nebyl předložen, zákonná povinnost prodávajícího bude splněna k podpisu kupní smlouvy, dle zákona tedy musíme uvést třídu energetické náročnosti G. S vlastníkem nemovitostí je možná dohoda na způsobu úhrady kupní ceny.

Prodávané nemovitosti se nacházejí v Lednicko-valtickém areálu, ve vinařské oblasti, v turisticky velmi exponované lokalitě s množstvím vinařských stezek a cyklostezek.

Fotografie nemovitosti